יוגה - שיעורים מיוחדים

לכל השיעורים »

תרגול עצמי בסגנון מייסור

תרגול עצמי בסגנון מייסור 1 תרגול עצמי בסגנון מייסור 2 תרגול עצמי בסגנון מייסור 3 תרגול עצמי בסגנון מייסור 4

מייסור יוגה זהו סגנון יוגה שהתפתח בעיר מייסור בהודו ומאופיין בתרגול יוגה מוקדם בבוקר, בשקט, לצד מורה עם הנחיות אישיות לכל תלמיד.
זהו תרגול עצמי שמשויך למסורת האשטנגה.

החל ממרץ 2017, איל צ׳חנובסקי ויונתן קדם, שניהם מנוסים במסורת האשטנגה ובמסורות אחרות, יפתחו את המרחב למתרגלי אשטנגה ומסורות אחרות לתרגול יוגה בהנחיה אישית ולטיפוח/פיתוח תרגול עצמי.

קצת אודות המורים:

איל צ'חנובסקי נפגש עם היוגה לראשונה בניו יורק בשנת 96, מאז היוגה היא חלק אינטגרלי ומתמשך בחייו. זמן קצר לאחר המפגש הראשון של איל עם האשטנגה, הוא נסע למייסור, הודו, לתרגל תחת הדרכנו והנחייתו של אבי שיטת האשטנגה, שרי ק. פאטבהי ג׳ויס. בשנת 2000 סיים איל קורס מורי Jivamukti Yoga בניו יורק. משם חזר למחוזות האשטנגה תחת הנחיתו של ריצ׳ארד פרימן בקולורדו, שם למד ועבד כאסיסטאנג של ריצ׳ארד לאורך תקופה. איל המשיך את מסעות היוגה שלו למחוזות נוספים כמו יוגה 23 עם אנדרי סידרסקי בקייב, שאדו יוגה עם ג׳ון אוונס בלונדון. מכשיר מורים ליוגה החל מ-2008.

יונתן קדם נכנס לעולם היוגה בשנת 2000 כמענה לספורט אתגרי שעסק בו ולכן הרכיב הטיפולי/שיקומי היה שריתק אותו מההתחלה והיכולת להעביר את הידע הלאה היה מניע להמשך הגדילה והצמיחה. לאורך הדרך למד ורכש מיומנויות הוראה וטיפול במגע בתנועה ויציבה.
המורים שלימדו חנכו תמכו במשך הדרך: אן קאתרין, מתי עזרתי, צ׳אק מילר, אבי בחט, ציפי ווינר, איל צ׳חנובסקי, אינגה צימבליסטה, גיל זולברג ואוהד אינטרטור.

התרגול יתקיים בימים א', ד' ו-ה' בין השעות 7:00-9:00
החל מה-5 במרץ
איל ויונתן ילמדו כל שבוע לסירוגין.