יוגה - המורים

לכל המורים »

אלית בר שדה

אלית בר שדה אלית בר שדה אלית בר שדה
אלית בר שדה

שיטות:

ויניאסה, אשטנגה.

הפעם הראשונה שעשיתי יוגה:

"נפגשתי עם היוגה לראשונה בגיל 3, ולאחר שנים של ריקוד ועבודה אינטנסיבית בעולם ההיי-טק חזרתי אל היוגה בחיפוש אחר תמיכה גופנית בלבד. עם הזמן והאימון גיליתי עולם מלא ואת עצמי, ולפתע ההתמודדות עם היום-יום נעשתה קלילה ומחויכת. כך שבחוויה שלי, קיבלתי את הטוב משני העולמות – חוסן וגמישות לגוף, ושלווה ואיזון לנפש. את זאת אני חולקת עם המתרגלים בשיעורים, בניסיון לסייע לכל אחד לעבור את המסע האישי שלו."

טיפה מידע:

אלית בר שדה, מורה מוסמכת לאשטנגה יוגה ויניאסה ומטפלת במגע, מציעה בשיעורים שלה מיזוג הרמוני של עבודה רוחנית ופיסית על-ידי תרגול מעמיק המשלב דינאמיות, משחקיות וחיוך.
בשיעורים, סדנאות וריטריטים בארץ ובחו"ל, אלית משלבת את האימון הפיסי עם דיונים פילוסופיים (ויג'ננה) בהם היא והתלמידים חוקרים יחד כתבים יוגים ובוחנים כיצד לשלב אותם בחיי היומיום המודרניים.
אלית היא תלמידתו של אחד מבכירי המורים בישראל, שמעון בן אבי, ואסיסטנטית בקורסי מורים וסדנאות בהנחייתו. תרגלה עם מורים וגישות שונות בארץ ובעולם, בינהם
Maty Ezraty, Richard Freeman, Chuck Miller, Ganesh Mohan, and Sri Sheshadri.
אלית בעלת תואר שני בשיווק וניסיון של מעל עשור בתפקידי שיווק וניהול בחברות הייטק. ניסיון זה יחד עם סקרנות ואהבת האדם שלה הביאו את אלית לפתח גישה ייחודית - מעשית ונגישה מצד אחד, מצמיחה ומעשירה מצד שני - המתמקדת בשילוב היוגה ביומיום.
"נפגשתי עם היוגה לראשונה בגיל 3, ולאחר שנים של ריקוד ועבודה אינטנסיבית בעולם ההיי-טק חזרתי אל היוגה בחיפוש אחר תמיכה גופנית בלבד. עם הזמן והאימון גיליתי עולם מלא ואת עצמי, ולפתע ההתמודדות עם היומיום נעשתה קלילה ומחויכת. כך שבחוויה שלי, קיבלתי את הטוב משני העולמות – חוסן וגמישות לגוף, ושלווה ואיזון לנפש. את זאת אני חולקת עם מתרגלים בשיעורים וסדנאות, בנסיון לסייע לכל אחד לעבור את המסע האישי שלו."

בקרו באתר של אלית בר שדה »