יוגה - המורים

לכל המורים »

קרן הלרשטיין-אביטן

קרן הלרשטיין-אביטן קרן הלרשטיין-אביטן קרן הלרשטיין-אביטן
קרן הלרשטיין-אביטן

שיטות:

שיטת שאראת של איינגר יוגה, חיבור לנשיות - יוגה נשית.

מורה דרך:

שארת אורורה, מירה ארצי-פדן, ציפי וינר.

יוגה בשבילי זה:

הגוף הוא מושב הנפש. באופן טבעי כאשר הגוף כואב וסגור, קשה למצוא שקט נפשי. בראש ובראשונה היוגה הציעה לי דרך חיים שתאפשר לגוף להשתחרר מהמכאובים. עבורי היוגה היא כלי ריפוי, אך לא רק עבור הגוף, גם עבור הנפש. כשהלב והראש הם אחד, מתגנב רגע נדיר של אחדות עם הנשמה. יש שיקראו לו שקט פנימי, שלווה, ניקוי ראש או אחדות עם האל. הרגעים האלו, הם שמביאים אותי להמשיך לחקור, להעמיק וללכת בדרך היוגה יום יום.

טיפה מידע:

התחלתי את דרכי בעולם היוגה בשנת 2003, בשיעורי יוגה טיפולית, לאחר פציעת גב שעברתי.
היוגה חדרה אלי מבחוץ פנימה. יחד עם ההחלמה של הגוף, גיליתי שיש ביוגה גם מעבר לתנוחות והגוף הפיזי. המשכתי ללמוד, להעמיק ולתרגל יוגה על פי שיטתו של ב.ק.ס איינגר. במהלך השנים המשכתי להיות תלמידה ואסיסטנטית בשיעורי יוגה טיפולית. הידע שלמדתי ביוגה טיפולית הוא אחת המתנות החשובות שקיבלתי.
בשנת 2008 הגעתי לראשונה למרכז HIYC בדרמסאלה, הודו, ומאז אני תלמידתו של שארת אורורה. בעקבות הפגישה עם שארת העמקתי את לימודי ביוגה ואימצתי אותה כאורח חיים.
הוסמכתי על ידו כמורה ליוגה ומלמדת את שיטתו בארץ.

בנוסף הוסמכתי כמורה ליוגה נשית אצל מירה ארצי-פדן, מפתחת שיטת היוגה הנשית בישראל. היוגה הנשית דייקה עבורי את התרגול, והעשירה את הידע והכלים לעבודה עם נשים בכל מעגלי החיים.
במהלך השנים האחרונות מלמדת ומטפלת בנשים באמצעות היוגה.
בנוסף ליוגה, אני עוברת הכשרה כפסיכותרפיסטית גופנית (ענף בפסיכותרפיה אשר משלב התמקדות גופנית בנוסף לטיפול המילולי), כאשר החקירה אחר הקשר ואיזון הגוף והנפש ממשיכה להיות מה שמוביל אותי בדרכי.