יוגה - סדנאות

לכל הסדנאות »

סדנאות אשטנגה עם קריסטה שירלי (פלורידה)

מיום שישי, 27.10.2017 ועד יום שבת, 28.10.2017

להרשמה לסדנה »

סדנאות אשטנגה עם קריסטה שירלי (פלורידה) סדנאות אשטנגה עם קריסטה שירלי (פלורידה) סדנאות אשטנגה עם קריסטה שירלי (פלורידה) סדנאות אשטנגה עם קריסטה שירלי (פלורידה) סדנאות אשטנגה עם קריסטה שירלי (פלורידה)

סדנאות אשטנגה עם Krista Shirly (פלורידה)

Authorized Level 2 teacher in the tradition of Sri K. Pattabhi Jois

שישי-שבת 27-28 באוקטובר

קריסטה היא מורה ותלמידה מסורה של אשטנגה מסורתית. לתרגול היא נחשפה לפני כ-14 שנה ומיד אימצה אותו כחלק משגרת היום יום שלה, מאחר ונמשכה בחוזקה לתחושת הריפוי שהתרגול מייצר. ב-11 השנים האחרונות, קריסטה פורסת ומגלגלת את המזרן שלה על בסיס יום-יומי וזה הפך לחלק מהותי ממנה. 

אשטנגה יוגה העניקה לקריסטה המון: בריאות, נוחות בתוך עצמה, יציבות, שלווה ומודעות וערוץ לעבודה פנימית וחיצונית. היא החלה לנסוע למייסור כל שנה כדי ללמוד עם סרי פטהבי ג'ויס, בכדי להתחבר באופן מקסימלי למסורת
ולהתמסר לחלוטין למורה שיסייע בהתפתחותה, ויהווה מקור השראה.

מאז פטירתו של פטהבי ג'ויס בשנת 2009, קריסטה ממשיכה לנסוע בכל שנה למייסור ללמוד עם נכדו, שאראת ג'ויס אשר הקדיש את חייו להמשיך את מפעל חייו של סבו.  

תוכן הסדנאות:

 כפיפות לאחור - Digging Deep into Backbends // שישי 27.10 15:00-18:00

באמצעות מגוון כפיפות לאחור מתוך סדרות האשטנגה, נבלה אחה"צ בחקירה עמוקה של המותן, הגב והלב, ונגלה עד כמה ההבנה של החיבור הרגשי והפיזיולוגי בכפיפות לאחור יכול לסייע בתרגול שלהם, וכיצד רגשות מקדמים או מעכבים את ההתפחות שלנו.
נצא מהתרגול עם אהבה מחודשת לכפיפות לאחור, הערכה מחודשת של 'המגבלות' שלנו כפי שאנחנו תופסים אותן, ונלמד כלים לפתח את התרגול שלנו. 

 umping Trough and Jumping Backקפיצות לאחור ולפנים \\ שבת 28.10 13:30-16:00 - J

רוצים ללמוד איך לקפוץ בבטחה בתוך הויניאסה?
נחקור שימוש בבנדות, בשרירי הגב, שרירי הבטן, מיקום הגוף נשימה, ידיים ומיקום הראש והאגן כדי לצייר תמונה מלאה של אמנות הקפיצה לאחור ולפנים. 
המפתח בקפיצות איננו תנופה, ולא אורך הזרועות או משקל הגוף... נבלה את הצהריים יחד בלימוד מיומנויות מדוייקות. 

Pranayama and Introduction to Second Series -
פראניאמה והכרות עם הסדרה השניה // שבת 28.10 17:00-19:30

תרגול פראניאמה עוזר לנו ללמוד כיצד להעמיק ולשלוט בנשימה שלנו, מה שמאפשר שליטה בפראנה (אנרגיית החיים) שלנו. זהו למעשה תרגול הפראנה-יאמה - תרגול קבוע פותח שער למגוון יכולות התמודדות גוף-נפש-נשמה. 

הסדרה השניה במסורת האשטנגה נקראת Nadi Shodhana (טיהור עצבי) ויש בה דגש על כפיפות לאחור, תנוחות איזון מאתגרות, פתיחת אגן ופיתולים עמוקים לטיהור מערכת העצבים. 
מתרגלים עם נסיון בסדרה השניה ומעבר לה יקבלו הבנה טובה יותר של המבנה והמטרות של התרגול, ומתוך כך יתקדמו בו. מתרגלים חדשים לסדרה ימצאו בסדנה השראה רבה לבאות. 
הסדנה מתאימה למתרגלים עם נסיון בתרגול אשטנגה. 

עלות

                                  מנויי אלהיוגה    //  אורחים
סדנה בודדת                    210                240
סדנה נוספת                    170                 200         
סוף שבוע מלא                 500                 590

להרשמה לסדנה »