יוגה - סדנאות

לכל הסדנאות »

25/10 ערב סאטסאנג (ללא תשלום) עם המורה הרוחני ג'ון דה רייטר (קנדה).

יום רביעי, 25.10.2017 בשעה 21:00 - בעוד 4 ימים בלבד!

להרשמה לסדנה »

25/10 ערב סאטסאנג (ללא תשלום) עם המורה הרוחני ג'ון דה רייטר (קנדה). 25/10 ערב סאטסאנג (ללא תשלום) עם המורה הרוחני ג'ון דה רייטר (קנדה). 25/10 ערב סאטסאנג (ללא תשלום) עם המורה הרוחני ג'ון דה רייטר (קנדה). 25/10 ערב סאטסאנג (ללא תשלום) עם המורה הרוחני ג'ון דה רייטר (קנדה).

25/10 ערב סאטסאנג חינם! עם המורה הרוחני ג'ון דה רייטר (קנדה).

ערב שאלות ותשובות על מהות החיים.
יום ד' 25.10 בשעה 21:00
 
ג’ון דה רייטר הוא מאסטר לאנשים המחפשים משמעות עמוקה בחייהם.
צורת הלימוד שלו מביאה לריפוי, להגשמה, פשטות וחיבור לאמת. ג’ון מעורר בנוכחותו בלבד תדרים של אהבה ושלווה ומפגיש אותנו עם מה שאנחנו כהוויה פשוטה. הוא נע ביו מדינות ומקיים ריטריט מדיטציה באירופה, הודו, ארצות הברית ובאדמנטון, קנדה משכנו.
 
"במהלך ימי הריטריט אני סופג מנוכחותו חוכמה וניסיון, זה כמו לצאת לטיול בשמיים פתוחים. רמת האנרגיה שלו היא כל כך גבוהה שזה מנקה את כל מה שלא אמיתי ומאפשר מפגש עם אמת יפה, פשוטה ומרגשת.  התרגלנו לחשוב שהחיים הם מה שאנחנו רואים בעיניים, מה שפיזי ומוחלט. אנחנו נוטים לחפש מחוצה לנו את מה שישלים אותנו, לדחוק את מה שאנחנו יודעים ולהצטמצם לרמת אינטליגנציה קיומית והישגית. המפגש עם ג'ון זה רייטר זו הזדמנות פרקטית וחיונית להתחבר לרמות גבוהות יותר של הקיום ולקבל הצצה לפוטנציאל שלנו בחיים האלו."

"כשאתה פוגש מעיין צלול בדרכך, אתה רוצה לשתות ממנו, להתרחץ בו ולשבת לצידו"
 
הזדמנות נוספת למפגש מעמיק עם ג'ון:
"פשוט להתעורר" ❖ ריטריט עם המורה הרוחני גו'ן דה רייטר ❖ 26-29/10 ❖ מרכז סאנסה בפולג. הזדמנות נדירה! ניתן להצטרף ל4 ימים, שלושה או יומיים בלבד!

לפרטים והרשמה:
סוקי 050-5260271
הנחה מיוחדת למנויי אלהיוגה.

להרשמה לסדנה »