יוגה - סדנאות

לכל הסדנאות »

פירמידות משפחתיות - סדנת יוגה להורים וילדים בפורים

יום רביעי, 28.02.2018 בשעה 16:00 - בעוד 3 ימים בלבד!

להרשמה לסדנה »

פירמידות משפחתיות - סדנת יוגה להורים וילדים בפורים פירמידות משפחתיות - סדנת יוגה להורים וילדים בפורים פירמידות משפחתיות - סדנת יוגה להורים וילדים בפורים

פירמידות משפחתיות - סדנת יוגה להורים וילדים בפורים 

יום ד' 28.2 16:00-17:00
 
הילדים אוהבים לטפס עליכם? 
בואו ללמוד איך תנוחות מעולם היוגה מהוות בסיס יציב ליצירת מבנים אנושיים מרהיבים, יציבים, חזקים - ומחזקים את הקשר בין בני המשפחה.
הסדנה מתבססת על תנוחות יוגה מסורתיות, היציבות והחוזק שהן יוצרות בגוף, והנוכחות המנטלית של המתרגלים. על הבסיס הזה יוצרים באימון פירמידות. כלומר, מטפסים אחד על השני (לרוב ילדים על הורים, אבל לא רק!) ויוצרים מבנים יפיפיים, כמו מנדלות תלת מימדיות.
המשתתפים מקבלים הזדמנות וכלים ליצור מבנים משלהם במהלך הסדנא, וגם אחר כך: בבית, על הדשא ובחוף הים- כי לטפס ולהתהפך ביחד זה תמיד כיף.
 
בפורים הקרוב נערוך משתה. נגיע על סוסים ומרכבות - שיהיו מורכבים מ... אנשים. נשב לשולחנות בכל מיני צורות, שיהיו בנויים מ ... בני המשפחה שלנו. נערוך תחרות לשעשע את המלך בה לא ניגע בכלל ברצפה, ובין לבין יהיו עוד הרבה הפתעות בלתי צפויות, והכל מתוך עבודה עם הגוף, עם המשפחה שלנו ומתוך כיף והקשבה הדדית. פורים שמח, עד דלא ידע!
 
*הסדנה מתאימה לילדים מגיל 4 ועד 14
 
נגה וייס
מתרגלת ומלמדת האטה יוגה מזה 20 שנה ומתמחה ביוגה לילדים מאז שהפכה לאמא, לפני כעשור. נגה רואה ביוגה חלון ליצירתיות, קשר בינאישי ומדיטציה, הן לבד והן עם הילדים. היא למדה חינוך לתנועה ותיאטרון בסמינר הקיבוצים בנוסף לקורסים רבים ביוגה (RYT-500) בישראל, הודו, אינדונזיה ואוסטרליה.
נגה מלמדת באופן קבוע בעיירה אובוד, אשר בבאלי שבאינדונזיה, וכן באירועים ופסטיבלים בכל העולם, ביניהם פסטיבל יוגה ערבה בישראל ו- Bali Spirit Festival- אחד מהגדולים בעולם.
למידע נוסף, יצירת קשר ושאלות: noga-yoga.com
 
עלות הסדנה
להורה וילד 100 שח 
כל ילד נוסף 50 שח 

להרשמה לסדנה »